Esser Yangın algılama

Esser Yangın algılama

Geleceğin çözümlerine bu günden ulaşmanın yöntemi Honeywell ESSER yangın algılama ekipmanları kullanmak olacaktır. Türkiye geneli yangın algılam çözümlerinizde Platin Teknoloji uzmanlarından destek alabilirsiniz. 

Esser Yangın algılama ürünleri  sofistike tasarımı, kullanıcı dostu ve düşük işletme ve bakım maliyeti sağlar . 

Modüler yapıları sayesinde ESSER acil anons sistemleri, genel seslendirme, arka plan müziği, alarm ve tahliye için hem küçük hem de büyük çözümlerin uygulanmasını kolaylaştırır.ESSER, acil anons sistemlerinde klasik uygulama alanlarının genişletilmesi konusunda hızlı hareket etti: Trend belirleyen acil anons için yeni VdS onaylı ürün grubu VARIODYN® D1 ile, çok çeşitli uygulama alanları için kapsamlı bir ürün portföyü mevcuttur - dijital iletişim birimlerinden ve güç amplifikatörlerinden kompakt komple sistemlere kadar.

Honeywell  Zayıf akım sistemleri entegrasyon ve yönetim yazılımı Sistemi, bağlı alt sistemlerin verilerini çalıştırmak, toplamak ve yönetmek için kullanılan PC tabanlı bir yazılımdır. Gelişmiş bir kullanıcı ve senaryo  yönetimi, Yönetim Sistemi içinde mesajların otomatik yapılandırılması da dahil olmak üzere veri erişimi ve alt sistemlerin çalışması için belirli hakları yönetir. 

Hırsız alarm sistemleri

Yangın alarm sistemleri

CCTV

Giriş kontrolu

Kaçış yolu kontrolü

Acil anons ve genel seslendirme sistemleri

Çağrı sistemleri

Acil kapı kontrolü

Sistem, bina tahliyesi, proses teknolojisi (ölçüm, kontrol, yönlendirme) ve veri yönetimi için ek özellikler sunar. Ayrıca bağlı alt sistemlerin kullanıcı, zaman, olay ve program güdümlü etkileşimlerinin yanı sıra alarm, bildirim ve yükseltme senaryolarının işlevsel ekranları da dahildir.

 

Bina düzeni ekran görüntüleri, grafikler ve iş akışları üzerine bir Yönetim Sistemi, alarmları, mesajları ve diğer her türlü ilgili bilgiyi daha iyi görselleştirmek için e-posta, sms, telefaks veya baskı (örneğin itfaiye yol kartları için) için ek çıkış kanalları sağlar