Flir Kapalı Devre Kamera Çözümleri

Flir Kapalı Devre Kamera Çözümleri

FLIR Güvenlik ve Termal Kamera Sistemleri

Flir  Kamera sistemlerinde güvenlik problemlerine  özel  ürünler tasarlar  , imal eder , çözümler sunar. Flir güvenlik çözümleri her şartta  mutlak algılar ,Uyarır ,  teşhis eder ve senaryoları işletir. .Dünyada termal çözümler sunan lider üreticidir. Sınır güvenliğinde lider güvenlik çözümleri sunar. Flir Türkiye çözümleri için Platin teknoloji uzmanlarına ulaşabilirsiniz.

Termal görüntüleme  kameraları

Birçok malzeme türü external bir uyarana maruz kalmadan ekzotermiktir. İç sıcaklıkları kendiliğinden yanmaya başlayacak kadar artabilir. Ortaya çıkan yangın ve yoğun ısı yakındaki malzemelerin tutuşmasına neden olabilir.Nihai olarak bütün bir depo ya da depolama alanı yok edilebilir. Erken yangın algılama çözümleri flir kameraları ile etkin ve hızlı çözümler sunar .

Depolar ve depolama alanları yangın alarmları ve yangın söndürme sistemleri ile donatılmış olmasına rağmen, bu sistemler yalnızca zaten bir yangın olduğunda çalışmaya başlarlar. Termal görüntüleme, bir yangın oluşmadan önce sıcak noktaları tespit etmenize yardımcı olabilir, böylece gerekli önlem alınabilir

yangın erken aşamada tespit ederek olası ciddi hasarların önlenmesini sağlayacak geniş ürün yelpazesinden projenize uygun Termal Yangın Algılama Kamerasını Platin Teknoloji uzmanları sunacaktır.

 

Termal görüntüleme kameraları . İşletmeler için ciddi mali riskler  ve tehlikeler doğrucak yangınların  oluşmadan önce birçok sorunu tanımlanmasında  yardımcı olacaktır.

 

 

 

flir hd kablosuz CCTV kamera çözümleriFlir  HD kalitede kablosuz güvenlik kamera sistem çözümleriyle çözümler sunmaktadır.Ürünleri mevcut wifi şebekesinde ilave yatırım gerektirmeden haberleşir ; kesintisin izleme  ve kayıt sağlamaktadır. 

 

 

 

 

 

 

flir AHD güvenlik kameraları

   Flir Mevcut sisteminizin kablolarının kullanılmasını sağlayıp HD kalitede güvenlik kamera görüntüsü sağlayacak çözümler üretmektedir. Geniş ürün yelpazesiyle altyapı değişimi gerektirmeden kesintisiz güvenliğin sağlanmaktadır.

 

 

 

 

 

 

 

Flir IP kamera çözümleriyle HD kalitede kesintisiz güvenlik ve performans sağlanmaktadır. .Platin Teknoloji Türkiye Uzmanları projenize özel çözümleri memnuniyetle sunacaktır.

 

 

 

 

 

 

flir termal güvenlik kamera sistemleri  CCTVFlir termal güvenlik kamera çözümleriyle zifiri karanlık ve tüm arazi şartlarında güvenliğin eksiksiz ve detaylı görüntü sağlamaktayız.