ge utc ziton

ge  utc ziton

Yangın algılama ve alarm sistemini  önde gelen markalarından  Ziton Türkiye genelinde uzun yıllardır Platin teknolojinin yaygın ağıyla  sunulmaktadır.

ZITON Adresli yangın algılama sistemlerinde  algılama elemanlarının bağlandığı loop  hatlarına bağlanabilir optik ,ısı ,ve kombine  yangın algılama dedektörleri , input ve output modülleri , ihbar butonları , adreslenebilir sirenler bulunmaktadır.. Loop hattının sayısı ve kablolama mesafesi kullanılan panele bağlıdır. Ziton panellerde Herbir loop hattına 127 adet adresli yangın algılama ekipmanı bağlanabilmektedir.   Loopta bulunan algılama elemanları kendi içerisinde yazılımsal bölgelere ayrılabildiği gibi her bir algılama elemanı üzerinde barındırdığı adresleme yazılımı sayesinde panel tarafından bireysel olarak algılanabilir. Yani herhangi bir dedektör algılama yaptığında dedektörün yeri bireysel olarak panel üzerinden yada opsiyonel olarak kullanabilen binanın projelerinin yüklendiği pc üzerinde tespit edilebilir. Konvansiyonel sistemler ve adresli sistemler uygulama yerlerine göre seçilip boyutlandırılmaktadır. 

UTC  Carrier yangın algılama markalarından  Ziton , Kilsen , Aritech Serisi Yüksek teknoloji ekipmanlarının  Türkiye geneli sistem çözümlerini Platin Teknoloji ve distribütörler ile  sektörde 20  yılı aşkın süredir projelendirme ve uygulama tecrübesine sahip mühendisler ve teknik ekipleri tarafından sağlanmaktadır