Honeywell Güvenlik Otomasyon

Honeywell Güvenlik Otomasyon

Platin teknoloji uzmanlığı Honeywell'in  uluslararası kalitesiyle  ;Yangın algılama, Güvenlik ,Kartlı geçiş ,Kapalı devre kamera ,Çevre güvenlik gibi bir çok farklı ihtiyaç için geliştirilmiş sistemlerin bir arada  entegre çalışması sağlanarak tüm Türkiye genelinde akıllı bina çözümleri üretmekteyiz. 

 

Honeywell IP Kamera Çözümleri 

honeywell cctv kamera sistemleri

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Honeywell güvenlik sistemlerinin tasarımında zaman esneklik gerektirdiği biliyor  ve entegre çözümler sunmaya her zamankinden daha fazla kararlı ürünler  ve çözümler sunmaktadır. CCTV  sistemlerinin ilk kurulmaya başlandığı süreçten  itibaren entegrasyonlar için çözümler sunmaktadır. Kurumunuza özel IP cctv çözümleri ve ürünlerimizle ilgili bilgi almak için uzmanlarımızla irtibat kurunuz !!

 

 

 

Honeywell Yangın Algılama ve İhbar Sistem çözümleri 

honeywell yangın alarm

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Honeywell tüm işletme ihtiyaçlarına uygun yangın algılama ve ihbar sistemleri geliştirmiştir. Uzun yıllardır tüm dünya genelinden kullanılan sistemler diğer zayıf akım ürünleriyle entegre çalışmaktadır. Rakiplerimiz tarafından çözülemeyen ekstrem algılama ihtiyaçlarına özel  çözümler sunmaya her zamankinden daha fazla kararlı ürünler  ve çözümler sunmaktadır. Tüm Türkiye geneli Honeywell Yangın algılama İhtiyaçlarınıza özel çözümler için uzmanlarımızla irtibat kurunuz

 

 

Honeywell Kartlı Geçiş Kontrol ve Güvenlik Otomasyon Çözümleri

honeywell kartlı  geçiş kontrol sistemleri

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Honeywell kartlı geçiş kontrol ve güvenlik otomasyonu ürünleriyle  binlerce kapı , geçiş noktası ve güvenlik noktasının kontrol edilmesini güvenliğin düzenlenmesini geliştirdiği  sistemler ile uzun yıllardır sağlamaya devam etmektedir. Honeywell  tasarımında zaman esneklik gerektirdiği biliyor  ve entegre çözümler sunmaya her zamankinden daha fazla kararlı ürünler  ve çözümler sunmaktadır. Projenize özel çözümler için uzmanlarımızla irtibat kurunuz.