SAMSUNG

SAMSUNG

Samsung Techwin Olan firmanın adı güncellenerek Hanwha Techwin olmuştur. Platin Teknoloji Türkiye  proje partneridir. Samsung IP güvenlik kamera ekipmanları kullanılanarak  Samsung Hanwha  Türkiye Step Parteneri Platin teknoloji tarafından gerçekleştirilen projeler ile gücünü arttırmaktadır .

Yeni nesil Samsung  HD güvenlik kamera ve ekipmanları ile projenize özel çözümler için Platin Teknoloji uzmanları ile irtibat kurunuz. 1977 yılında kurulan ve Samsung Grubu'nun parçası olan Samsung Techwin – Samsung security dünyanın önde gelen kapalı devre kamera CCTV üreticilerindendir.

Bir çok sektörde yatırımları olan firmanın 7000 mühendis ile dünyanın gelişime destekleri devam etmektedir.

Samsung Techwin'in dünya standartlarında görüntüleme teknolojisi kullanarak güvenlikle ilgili birçok alanda kullanılmaktadır. Güvenli şehirler , havaalanları, limanlar, sanayi alanları ve askeri tesisler oluşturarak Mutlu ve güvenli bir yaşam için önemli bir rol oynamaktadır. Türkiyedeki uygulamalarda Platin Teknoloji  tecrübe ve organizasyon yapısı bu gelişime destek olmaktadır.

Profesyonel Güvenlik Çözümleri

Samsung yıllarca profesyonel güvenlik sektöründe ileri teknolojiye sahip ürünler geliştirmiştir, fakat profesyonel güvenliği temel faaliyet alanı haline getirme ve Avrupa piyasalarındaki etkinliğini artırma yönünde Mart 2008 tarihinde alınan stratejik bir karar, Avrupa ülkelerindeki satış ve destek ofisleriyle birlikte İngiltere'de merkezi bulunan özel bir güvenlik çözümleri departmanının kurulmasına yol açtı.

Daha yakın bir tarih olan Ocak 2010'da Samsung Electronics'in güvenlik alanındaki faaliyetleri, bir numara global güvenlik markası haline gelmeye odaklanan tek bir Samsung güvenlik ürünü sunumu yaratmak için Samsung Techwin'e aktarıldı.

Ürünler ve Teknoloji

Samsung; CCTV, IP ve Ağ, Erişim Kontrolü, Kapı Girişi ve İzinsiz Giriş Algılamasını kapsayan geniş ürün portföyüyle çok çeşitli uygulamaları destekleyebilen bir toplam çözüm sağlayıcısıdır.

Müşterilerinin düşüncelerine dikkatle kulak veren Samsung, hem şimdi hem de gelecekte güvenlik profesyonellerinin ihtiyaçlarını karşılayacak ürünleri geliştirmeye devam ediyor. Bu yoldan şaşmayan şirket, özellikle güvenlik ürünlerinde kullanım için amaçlanan çeşitli özgün teknolojileri geliştirmiştir ve kalite ve değerde standartları belirlemeye devam ediyor.

 

 

Ulaştırmasamsung ulaştırma çözümleri

Hava ve deniz limanlarında insan hareketinden mal hareketlerine kadar birçok etkinlik gerçekleşmektedir. Sahanızı güvene almak için sağlam bir güvenlik sistemi gerekir; böyle bir sistem, sahanızı sadece içeriden değil aynı zamanda tüm çevreyi istenmeyen veya zarar verme ihtimali olan kişilerden korumak için de gereklidir.

Taşımacılık operatörleri, Samsung'un birleşik taşımacılık güvenlik çözümlerinin sunduğu yararları hızlı bir şekilde keşfediyorlar. Akıllı Video Analizi gibi gelişmiş özelikleri içeren son teknoloji yüksek çözünürlüklü IP ve ağ üzeriden gözetim çözümleri sunuyoruz. Bu teknolojiler, uygun maliyetli bir yükseltme planının bir parçası olarak mevcut analog altyapıya tam entegre edilebilmesinin yanı sıra dijital altyapıya tam geçişe de olanak tanır, üstelik üçüncü kişi yönetim platformlarının sunucusuyla etkin birleştirilebilir.

 

Bankacılık

samsung cctv bankacılık çözümleri

Nakit bulunduran bankalar, inşaat şirketleri ve diğer kuruluşlar için ekonomik kriz, hırsızlık ve şube baskını riskini artırdı, bu ise mali istikrarı bozucu etkide bulunuyor ve personeli de tehlikeye atmaktadır. Hem suç faaliyetlerine caydırıcı etki yapmak hem de bir olay gerçekleştiğinde kanıt sunmak için yüksek kaliteli bir güvenlik sistemi son derece önemli.

Bir Samsung bankacılık çözümü, bir şubeden yüksek kaliteli görüntüler yakalayabilmekte, böylece giriş ve çıkış kontrolünün, nakit işlemlerinin yapıldığı alanların, ATM'ler, kasalar, müşteri alanlarının ve bina dışını izlemenin özel gereksinimlerini karşılamaktadır.

 

Binalar / Ticari

samsung cctv bina plaza çözümleri

Herhangi bir ticari kuruluş için, personeli ve ziyaretçilerinin güvenliğini sağlamak ve değerli varlıklarını korumak yaşamsal önemde bir görevdir. Güvenlik çözümleri git gide çok daha sofistike hale gelirken zamanla daha çok şirket kullanım kolaylığı ve maliyet kontrolü için güvenlik sistemlerini entegre etmek istiyor.

Bir Samsung ticari güvenlik çözümü, gözetim, erişim kontrolü ve izinsiz giriş tespitini tek bir sistemde toplayarak hepsi birlikte bir tesisin her zaman emniyet ve güvende kalmasını sağlayan gelecek nesil yüksek çözünürlüklü görüntü yakalama, görüntülü doğrulama ve mesai saatleri dışında koruma sağlar.

 

Eğitim

okul kamera sistemleri

Kampüslerindeki öğrencileri, personeli ve varlıklarının emniyeti ve güvenliğini sürdürmek için okullar, liseler ve üniversiteler hırsızlık, vandalizm ve tehditkar davranışlarla mücadele etmek için artan oranda IP ve ağ teknolojilerine yöneliyorlar. Kampüs geneline yayılan birçok tesisin gece de açık olması dikkate alındığında ağ tabanlı güvenlik, erişim kontrol sistemleri gibi diğer teknolojilerle entegrasyon olanakları sunarak esnek, ölçeklendirilebilir ve geleceğe hitap eden bir çözüm sunar.

Bu avantajlarına ek olarak bu güvenlik teknolojileri, personel eğitimi için dersleri kaydetme gibi eğitimsel bir bağlamda birçok uygulamaya uyarlanabilir veya bir sınıftaki uygun olmayan davranışlarla mücadele etmek için kullanılabilir.

 

Sağlık

hastane kamera sistemleri

Bir sağlık kurumunda güvenliği sağlama, personele düzenlenen saldırıları, ilaç ve ekipmanların çalınmasını önlemeden yetkili personel hariç yasak bölgelere erişimi reddetmeye kadar birtakım zorlukların üstesinden gelmeyi gerektirir.

Bir Samsung sağlık güvenlik çözümü, güvenlik ekiplerine etkin bir yönetim platformu sağlayarak personeli, hastaları, hastane varlıklarını ve diğer varlıkları korumak için gözetim, erişim kontrolü ve izinsiz giriş tespitini tek bir sisteme entegre edebilir.

 

Depolar Ve Lojistik

depo ve lojistik alanlar kamera sistemi çözümleri

Samsung, güvenlik ürünlerinin belirli bir sayısını tam entegre bir çözümde bir araya getirmektedir. Bu entegrasyon sayesinde farklı kullanıcılar güvenlik sisteminin belirli alanlarını farklı amaçlar için kullanabilir. Örneğin güvenlik müdürü araç parkının kaydını izlemek isteyebilir veya bir depo müdürü insan hareketlerini takip etmek isteyebilir.

Her ikisi de sisteme eşzamanlı erişebilir ve ihtiyaç duydukları bilgilere ulaşabilirler. Sahanızın çevre güvenliği sağlanmalı, araç parkları ve girişleri, kör nokta alanlar izlenmelidir; bu örnekler, iş gereksinimlerinize uygun güvenlik çözümlerimizin uygulanabileceği durumlardan birkaçıdır.

 

Perakende

mağaza avm kamera sistemleri

Rekabetin yoğunlaşması ve kar marjının azalmasıyla birlikte zararları önleme, perakendecilerin üstesinden gelmesi gereken başlıca sorunlardan biri haline gelmiştir; bu zararlar ister mağaza hırsızlığı veya iç daralmadan, isterse de fırsatçılık veya organize suçtan kaynaklansın, büyük alışveriş merkezlerinden küçük gazete bayilerine kadar her tür büyüklükteki tesisler için tam ölçeklendirilebilir çözüm sunuyoruz, bu tesislerin tümü elektronik güvenlik sistemlerinden yarar sağlayabilirler. Örneğin Dijital Video Kaydediciler (DVR'lar) ürün grubumuz, nesneler gerçek zamanlı tarandığından bir kasa makbuzu metnini yakalanan görüntüye aktarabilmektedir. Bu teknoloji sayesindekasiyerlerin yüksek değerli ürünleri bir kasa sisteminden düşük değerli bir ürün gibi geçirdikleri "yakın kayırma" türünden perakende hileleri önlenebilir.

Esnek ve yenilikçi bir Samsung perakendecilik güvenlik çözümü sadece olası hırsızları caydırmakla kalmayıp aynı zamanda suç kanıtını da toplayabilir; dahası Sağlık ve Güvenlik, pazarlama, satış ve depo yönetimini ilgilendiren diğer birçok faaliyetin gereksinimlerini karşılayabilir. Üstelik tamamen ücretsiz, ağ üzerinden işlemleri kolaylaştıran SNM-128S Merkezi Yönetim Sistemi (CMS) yazılımı da sizin olacak. Bu yazılım sayesinde bir güvenlik müdürü dünyanın herhangi bir yerinden bir bilgisayar aracılığıyla birçok mağazayı izleyebilecek ve hatta bağlı Samsung güvenlik ürünlerini kontrol edip yönetebilecek.

 

Konut

ev , villa site kamera ve güvenlik sistemleri

Bir kişinin evi, onun için dünyadaki en önemli yer; bu yüzden bir evi paylaştığınız aileniz ve kullandığınız eşyaların korunması için duyarlı önlemlerin alınması çok önemlidir. Kapıya kimin geldiğini görmekten tatildeyken eşyalarınızı gözetmeye ve istenmeyen ziyaretçileri önlemeye kadar Samsung, gönlünüz rahat olmasını sağlayan bir dizi konut güvenlik çözümleri sunuyor.

Yüksek teknoloji ürünü olan bağımsız biyometrik erişim kontrol sistemleri sayesinde anahtarlar artık geçmişin bir hatırası haline gelebilir. Bizim hepsi bir arada kameralı güvenlik kitlerimiz kullanıcı dostu, fakat son derece etkin sistemimizi makul bir fiyata sunar ve yerelden, bilgisayardan veya evden uzakken akıllı telefondan izlenebilir.

Samsung , Hanwha CCTV grubu Wisenet serisi IP , ANALOG , AHD  serileri ve kayıt cihazlarına Platin Teknoloji stoklarından ulaşabilirsiniz.