Solo yangın dedektörü test ekipmanları

Solo yangın dedektörü test ekipmanları

Tüm tipde dedektörler için  Dedektör Test Spreyleri  ve  Test Ekipmanları

''Yangın dedektörlerinizi test edin , çalıştığına emin olun !!

'' Temizleyin uzun yıllar sorunsuz algılama yapsın''

İşletmelerde ciddi yatırımlar yapılarak kurulan yangın algılama sistemi ekipmanlarınıın test edilmesi ve düzenli olarak bakımlarının yapılması ülkemizde göz ardı edilen ihtiyaçlardandır. Platin Teknoloji Yangın algılama sistemini oluşturan  duman , ısı , gaz ve karbonmonoksit gibi tüm dedektör tipleri için uygun test gazları , temizleme ve kontrol aparatlarının profesyonel işletme ve yangın sistemi bakımı yapan  firmalarının kullanımına sunmuştur.

Fonksiyonel Test

Fonksiyonel kontrol sensörü (ler) bir detektör deliklerinden korunan alanın bir duman ya  dedektöre test için simüle   duman gönderilerek  gerçekleştirilir

Bu test biçimi dışında yapılan tüm testlerde ya cihazların algılama hücre ömürleri zarar görmekte yada gerçek fonksiyon testi yapılamamaktadır.

Kalibrasyon Test

Duyarlılık testleri dedektörün performansı kabul edilebilir parametreler içinde olup olmadığını doğrular. Bazı ülkelerin kodları ile duman dedektörleri alan hassasiyet testleri kabul etse elektronik sadece düzgün korumalı atmosferden dedektör duman veya vekil duman bir sayısal kaynağını tanıtan yapılabilir anlamına gelir.

duman dedektörü test aparatı

Solo 330 Aerosol Duman Dağıtıcı


Dünyada pek çok profesyoneller için fonksiyonel duman kontrol için temel Solo 330 test dumanı içerir ve gerekli durumlarda sadece doğru uygulandığı ve içerdiği sağlar. Ile kullanılan o yüksekliklerde güvenli testini sağlar ama aynı derecede düşük seviyede değerli. 
 

Hafif ve kullanımı kolay

Evrensel tasarım giysileri dedektörleri aralığı geniş (çapı 100mm / 4 ")

Asma tavanlar için Yaylı çözüm

LED dedektörü net bir görünüm için şeffaf test kupası

Açılardan / ile kullanım için salıncak çerçeve

Ömür boyu garanti Üstün kalite *

Dedektörü üretici onaylı

Çapı 177mm / 7'ye kadar dedektörler için uygun Solo 332 " 

solo test gazları
duman dedektörü solo 330 test

   

 

solo a3 duman dedektörü test gazı

Solo A3 Duman Dedektörü Test spreyi


 tüm Solo A3 gazları  dünyada Onaylıdır , bu nedenle fonksiyonel test için tam uyum sağlayan yapıdadır , duman bulunanlar  tanecikleri benzerleri içeriğinde bulunur . Yüksek alanlarda kullanımı Yalnız 330/332 makineleri ile

Yapılbilir 

UL ve ULC Listesinde

Dedektörü üretici onaylı

Yanıcı

Hızlı aktivasyon

En hızlı temizlenme zamanı

Non-toksik

Hiçbir zararlı kalıntı

duman dedektörü tavan aparatı

Isı Dedektörü Test 

Gerçek bir ısı kaynağı ile ısı dedektörleri fonksiyonel kontrol, şimdi dünya çapında büyük ulusal standartlar tarafından gereklidir. Amaç için tasarlanmış değildir ısı kaynakları ile test tehlikeli ve zarar verici de olabilir. Amaç için özel olarak tasarlanmış ısı dedektörü test ekipmanları Solo aralığı, gerçek bir profesyonelin çözüm sağlar.

461 ısı dedektörü test aparatı solo

Solo 461 Akülü Isı Dedektörü Test Cihazı (pilli)

Test altında dedektör optimum enerji kullanımı ve sonuçları için sensöre doğru doğrudan odaklanmış ışın yatay üflenen sıcak hava ile fincan içinde yalnızca benzersiz IR aktivasyonu ve Çapraz Hava Teknolojisini kullanarak, Solo 460 ısı oluşturma süreci gerçekleşir. Değiştirilebilir NiMH pil cop ve hızlı pil şarj kablo ücretsiz profesyonel bir cihazla bütün gün test etkinleştirin. 

 

Dedektörü üretici onayladı

Hiçbir kablo, arka uçlar veya asılı teller

Pille çalışır (Pil copları ve UL hızlı şarj listelenir 2 içerir)

Suits sabit sıcaklık, hız-of-yükselişi ve kombinasyon dedektörleri kadar 194 ° F / 90 ° C

Hafif ve kullanımı kolay

Evrensel tasarım dedektörleri geniş yelpazeye

LED dedektörü net bir görünüm için şeffaf test kupası

Yükseklik, açı ve düşük düzeyde kullanılmak üzere tasarlanmıştır

solo dedektör test aparatı
ısı dedektörü test

     

423 424 ısı dedektörü test cihazı

Yalnız 423/424 Isı Dedektörü Test Cihazı (110 -> 240V)

Her iki 110/120 ve 220/240 voltluk sürümleri Solo 423 ve 424 mevcut kablolar ve kabloları kabul edilebilir profesyonellerin tercihi vardır. Enerji temini ile kısıtsız onlar en yüksek sıcaklık dedektörleri için en uygun, belki de test kez hızlı sağlamak ve bulunmaktadır. 
 

Suit sabit sıcaklık, hız-of-yükselişi ve kombinasyon dedektörleri kadar 194 ° F / 90 ° C

Hızlı aktivasyon süreleri

Hafif ve kullanımı kolay

Evrensel tasarım dedektörleri geniş yelpazeye

Açıları ve düşük seviyede ise, yükseklikte kullanım için tasarlanmıştır

5m / 16ft kablosu (mevcut ek 5m / 16ft kablo) ile birlikte verilir

 

CO Dedektörü Test

Birçok çoklu sensör yangın dedektörleri, karbon monoksit (CO) yanı sıra duman ve / veya ısı algılar. Uluslararası kural ve standartlar altında CO hücre işlevsel sensöre dedektör deliklerinden korunan alanın bir CO uyaran ile test edilmesi gerekmektedir. 

Solo C3 - Solo 330/332 dağıtıcıları ile birlikte kullanılan - bir alarm etkinleştirmek için yeterince yüksek, ancak kullanıcı sağlığı için tehlike teşkil etmeyecek kadar düşük CO konsantrasyon seviyeleri ile bunu gerçekleştirmenin güvenli bir yol sağlar.

co karbonmonoksit test gazı

Solo C3 Karbonmonoksit Dedektörü Test *

Dedektörü üretici onayladı

Orijinal ve yanıcı olmayan CO uyaran

Kontrollü teslimat

Yalnız 330/332 makineleri ile kullanılmak üzere tasarlanmış

solo dedektör test ekipmanları

* Not: (içlerinde CO sensörlü dedektörleri yangın aksine) belli CO can güvenliği dedektörleri düşük CO konsantrasyonu uzun bir süre boyunca sürekli gerektirir. Solo C3 ve Solo 330/332 bu dedektörleri test edilmesi için uygun kanıtlamak için izolasyon olası değildir.

Temizleme ve Temizlik

Dedektörler çeşitli nedenlerle çıkarılması ve değiştirilmesi gerekmektedir. Büyük çoğunluğu Süngü montajları takılır ve görev uygun erişim direklere monte uzman araçları kullanılarak yapılabilir. Böyle uzman aygıtlarını kullanma merdivenler, iskele veya erişim dişli temsil güvenliğine zaman, maliyet, zorluk ve risk kaydeder.

dedektör temizleme cihazı

Solo 200 Dedektör Temizleme Aracı

Farklı modelleri şekilleri geniş bir dizi ile karşı karşıya kalan ve mesleki ihtiyaçlarını evrensel bir araç boyutları. Dedektörleri şaşırtıcı geniş uyumlu, Solo 200 renk kodlu kafaları hemen hemen her dedektör için boyutları ve ayarları bir arada sunmak için döndürün. 
 

Evrensel tasarım dedektörleri geniş yelpazeye

Açılardan / ile kullanım için uygun

Ömür boyu garanti Üstün kalite *

solo dedektör test ekipmanları

yangın dedektörü temizleme

Dedicated dedektör cihazları

Solo 200, tüm zamanların tüm dedektörleri memnun edemezsiniz ve bazı dedektörler (çünkü kendilerine özgü form faktörleri nedeniyle veya doğal kilitleri ya) uzman cihazlar gerektirir. Bu geniş bir yelpazede (sadece dedektör üretici kendileri aracılığıyla bazı mevcut) geliştirilmiştir ve gerektiği gibi daha tasarlanmıştır daha görüşmek üzere.

 
 

a7 temizleme aparatları

Yalnız A7 Dedektör Duster

Dedektör temizlik sadece silin ve bir darbe daha fazlasını gerektirir bir uzman faaliyettir. Bunun doğal bir parçası, toz veya diğer katı kirleticiler ancak genellikle takas olduğunu. Özellikle yüksek hız patlaması ve yanıcı olmayan formülasyonu ile - Solo A7 bu amaç için özel olarak geliştirilmiştir. 
 

Yanıcı

Yüksek hızlı çıktı

Basit kullanımı

Aşındırıcı olmayan

Dedektör Test Kitleri

Yüksekliği ve uygulama hem yapılandırılmış - Solo test ayrı bileşenler veya komple kitleri gibi ya mevcuttur. Tüm takımların fiyatı parçaların toplamından daha azdır. 

dedektör test ekipmaları

Solo test kitleri geniş bir yelpazede bir çok ürün sunmaktadır. Uygun ürünün seçimi için ekibimizle irtibat kurunuz