Utc Edwards Genesis Siren

Utc Edwards  Genesis Siren

1872'de Robert Edwards ve David Rousseau tarafından kurulan Edwards Şirketi, zengin bir başarılı bir geçmişine sahiptir.

Yangın algılama sektörünün gelişime yön veren sirket gerekli tüm donanımlarda standartları oluşturan yenilikçi ürünler ile sürekli gelişmektedir. 

UTC edwards Genesis serisi siren / siren-flaşör ürünlerini Türkiye geneli projelerimizden kullanmakta ve çözümler sunmaktayız.

EG1R-HDVM

 

Benzersiz şık tasarım 

Çekici bir görünüm

Ultra ince - duvardan bir inçten daha az çıkıntı yapar

Görünmez montaj vidaları 

Özel FullLight® Strobe Teknolojisi

Düşük akım çekişi

15/30/75/110 modelleri

Yüksek  dB korna

Sinyal sevyesi değişken seçilebilir.

Genel mod flaş hızı (varsayılan) veya özel mod geçici flaş

Genesis'in sinyal hattı, dünyadaki en küçük, en kompakt sesli ve görünür acil durum sinyal cihazlarıdır. Bir iskambil destesi destesi boyutu hakkında, bu cihazlar herhangi bir bina ortamı ile uyumlu olacak şekilde tasarlanmıştır. Edwards Genesis horn / strobe, hacimli speküler reflektörler gerektirmez. Bunun yerine, yüksek düzeyde kontrol edilebilir bir dağıtım modeli üretmek için özel bir maske ve oyuk tasarım, kanallar ve koşullar ışığı. Bu yeni teknolojiyi kullanan yoğun bir gelişme, strobe performansında yeni bir ölçüme yol açmıştır - FullLight teknolojisi.

 

EG1-HDVM serisi korna / telsizler, cihazın yan tarafındaki uygun bir anahtarla seçilebilen 15 ila 110 kandela çıkışı sunar. Kandela çıktı ayarı, son kurulumdan sonra bile net bir şekilde görünür durumda olsa da, yetkisiz müdahaleyi önlemek için yerinde kilitli kalıyor. Korna çıkışı 99 dB'ye kadar çıkmaktadır ve mükemmel bir duvar penetrasyonu ve belirgin bir tehlike uyarısı ile sonuçlanan benzersiz bir çoklu frekans tonuna sahiptir. Kornalar, kodlanmış veya kodlanmamış sinyal devreleri için yapılandırılabilir. Ayrıca, boynuz çıkışını 5 dB azaltan bir jumper kesimiyle düşük dB çıkışı için de ayarlanabilirler.

EG1M Sinyal Master, aynı devrede bulunan cihazlardan flaş yanıp söner, birbirinin süresiz olarak 10 milisaniye içinde senkronize edilir. Sinyal Master ayrıca tek bir çift tel üzerinde bağımsız korna kontrolüne izin verir. Devre başına sadece bir Sinyal Master gereklidir. Ayrı arka kutu yok - sadece devre üzerindeki ilk sinyalin arkasına takın.

 

G1R-HDVM-E Genesis Serisi Elektronik Siren-Flaşör, Kırmızı, EN54-23 Onaylı
G1R-VM-E Genesis Serisi Elektronik Flaşör, Kırmızı, EN54-23 Onaylı
G1R-HD-E Genesis Serisi Elektronik Siren, Kırmızı
G1RB-MP Genesis Serisi Siren/Flaşörler için Sıva Üstü Montaj Kutusu, Kırmızı